Webinzeraty.sk >> Reality >> Rodinné domy >> Žiar nad Hronom >> ponuka >>

Predam dom pod lesom s jazierkom a potok

 Pridať inzerát   
Predam dom pod lesom s jazierkom a potokPredam dom pod lesom s jazierkom a potokPredam dom pod lesom s jazierkom a potok
 Predam dom pod lesom s jazierkom a potok   320 000 EUR

Na veľkom pozemku o celkovej ploche 10485 m2. Dom je postavený z kameňa dom pozostáva z 2 podlaží pričom druhé poschodie bolo pristavené neskôr. Strecha je z pálenej škridly vo výbornom stave. Z časti zrekonštruovaný ( 80% ) Nové vodovodné siete - voda je z vlastného prameňa zavedená do domu. Nová medená elektroinštalácia a odpad ktorý je riešený septikom. Nová kúpeľná s vaňou aj sprchovým kútom, nové samostatné WC a nová samostatná práčovňa. Nová veľká kuchyňa v ktorej sa nachádza plne funkčná pôvodná kachľová pec. Nové schodisko, nové steny aj podlahy vo viacerých miestnostiach. Ohrev vody a kúrenie zabezpečuje kotol na tuhé palivo - kombinovaný bojler na elektriku aj na tuhé palivo. Na oplotenom pozemku sú ovocné a ihličnaté stromy a kríky, jazero, potok, tri pramene pitnej vody, tri garáže, maštaľ a dom. Až k domu vedie asfaltová cesta. Cena 320000.

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Reality >> Rodinné domy

Predám ranč s potokom v lese. Predám ranč s potokom v lese.
Žiar nad Hronom - Predám ranč s potokom v lese. Ranč sa nachádza na veľkom udržiavanom a

Prenájom RD
Košice - Ponúkam na prenájom RD 3+1 od 05/2024. RD sa nachádza 10 km od Košíc.

Predám dom s veľkým pozemkom v lese. Predám dom s veľkým pozemkom v lese.
Žiar nad Hronom - Predám dom s veľkým pozemkom v lese. Predám dom na veľkom oplotenom po© 2024 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | predam dom | Topweb, s.r.o.