Inzercia reality > 2- izb. byt Heyrovskeho ul. - Lamač

Webinzeraty.sk >> Reality >> Byt 2-izbový prenájom >> Bratislava >> ponuka >> 2- izb. byt Heyrovskeho ul. - Lamač
2- izb. byt Heyrovskeho ul.  - Lamač2- izb. byt Heyrovskeho ul.  - Lamač2- izb. byt Heyrovskeho ul.  - Lamač
  Reklamy Google:
 2- izb. byt Heyrovskeho ul. - Lamač   520 EUR

Ponuka:   RK-GRAFT ponúka 2- izb. byt Heyrovskeho ul. - Lamač na prenájom 43 m2, 1 poschodie, výtah. Byt ma bezpečnostne dvere, plast. okna so žalúziami, pláv. podlahy, kúpeľňa so sprchovým kútom a veľký šatník, samostatne kúrenie s plynovým kotlom. Je komplet zariadený. Bytový dom je v tichej lokalite a s tichými susedmi. Možnost parkovania pred bytom. V okolí sa nachádzajú potraviny Tesco, Lidl, obchodne centra ako aj Bory Mall, dobrá dostupnost, autobusová zástavka /max 5 min. /Vhodný pre max. 2 dospelé osoby Podmienka - nefajčiari alebo zákaz fajčenia v byte. - V prípade akých koľvek otazok ma kontaktujte na čísle 0903/210 582. Cena je udaná vrátane E. 520, -€ za mesiac.

Bratislava   Meno: GRAFT     Tel.: 0903/210582     e-mail:


Dalšie inzeráty v kategórii >> Reality >> Byt 2-izbový prenájom

2-izb. byt Palkovičova ul. -Ružinov
RK-GRAFT ponúka 2-izb. byt Palkovičova ul. -Ružinov na prenájom. 60m2, posch. 5/8, balkón, pivnica, výtah. Byt sa nachád ...


2-izb. byt ul. Bilíkova-Dúbravka,prenájo
RK-GRAFT ponúka 2-izb. byt ul. Bilíkova-Dúbravka, na prenájom. 54m2, posch. 4/7, pivnica, výtah, bez balkóna. Byt je v z ...


2-izb. byt ul. Pri strelnici-Trnávka
RK-GRAFT ponúka 2-izb. byt ul. Pri strelnici-Trnávka, na prenájom. 60m2, balkón, výtah, pivnica. Byt sa nachádza v novos ...  Reklamy Google:


© 2017 Webinzeraty.sk - inzercia inzeráty zdarma | RSS | Topweb, s.r.o. | Webinzeraty.sk inzercia nezodpovedá ani neručí za pravdivosť a obsah inzerátu.