Inzercia reality > 2-izb. byt Kazanská ul. - Pod. Biskup

Webinzeraty.sk >> Reality >> Byt 2-izbový predaj >> Bratislava >> ponuka >> 2-izb. byt Kazanská ul. - Pod. Biskup
2-izb. byt Kazanská ul. - Pod. Biskup2-izb. byt Kazanská ul. - Pod. Biskup2-izb. byt Kazanská ul. - Pod. Biskup
  Reklamy Google:
 2-izb. byt Kazanská ul. - Pod. Biskup   99 990 EUR

Ponuka:   RK-GRAFT ponúka 2-izb. byt Kazanská ul. - Pod. Biskupice v OV, 43. 27 m2, 1/1, pivnica. Ponúkame 2-izbový exkluzívny svetlý tehlový byt. Byt je na 1/1 poschodí. Byt má samostatné vykurovanie. Kvalitné bezpečnostné okná. Kvalitná kuchynská linka spolu s novým elektrickým sporákom. V budove sa nachádzajú len 4 byty. K bytu je priradená pivničná kobka, sušiareň, priestor na odkladanie bicyklov. Pred budovou sú k dispozícii voľné miesta na parkovanie. Krásny výhľad na park. Byt sa predáva nezariadený. V okolí je kompletná občianska vybavenost, zdravotné stredisko, športové ihriská, školy, škôlky, trhovisko, nákupné centrum Hron s Tescom, Billa, Lidl. Lokalita má dobré spojenie MHD do centra. Zastávka MHD a potraviny priamo pred domom. - V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovat na t. č. 0903/210 582.

Bratislava   Meno: GRAFT     Tel.: 0903/210582     e-mail:


Dalšie inzeráty v kategórii >> Reality >> Byt 2-izbový predaj

2-izbový byt v Dúbravke na Tranovského 2-izbový byt v Dúbravke na Tranovského
RK-GRAFT ponúka na predaj 2-izbový byt v Dúbravke na Tranovského ul. , 50m2, 3/3 bez výtahu, s pivnicou. Celý byt je kom ...


2-izb. byt Majernikova ul. - Dlhé Diel 2-izb. byt Majernikova ul. - Dlhé Diel
RK-GRAFT ponúka 2-izb. byt Majernikova ul. - Dlhé Diely / Karlova Ves / v OV, 53 m2, 1 p. , loggia, pivnica, Byt je slne ...


2-izb. byt ul. M. C. Sklodowskej-Petržal
RK-GRAFT ponúka 2-izb. byt ul. M. C. Sklodowskej-Petržalka. 54m2, posch. 5/7, pivnica, výtah, bez balkóna-možnost využit ...  Reklamy Google:


© 2017 Webinzeraty.sk - inzercia inzeráty zdarma | RSS | Topweb, s.r.o. | Webinzeraty.sk inzercia nezodpovedá ani neručí za pravdivosť a obsah inzerátu.