Inzercia reality > Prenájom priestorov VaV

Webinzeraty.sk >> Reality >> Nebytové priestrory >> Prešov >> ponuka >> Prenájom priestorov VaV
Prenájom priestorov VaV
  Reklamy Google:
 Prenájom priestorov VaV  

Ponuka:   Prenájom priestorov VaV poskytuje prenájom priestorov, učební, cateringové služby, virtuálne sídlo, podnikateľské poradenstvo a pod. Vyberte si z našej ponuky priestorov určených na organizovanie obchodných stretnutí, prezentačných podujatí, seminárov či školení. Dané miesta sa nachádzajú na lukratívnych adresách - v centrách miest Košice, Prešov, Sabinov, Žilina, Nitra, Poprad a Bratislava s výbornou dostupnostou verejnej dopravy a radu ďalších služieb. Všetky priestory sú moderne a pohodlne vybavené a technicky zabezpečené. Rovnako máte možnost výberu z viacerých usporiadaní sedenia, aby vyhovoval všetkým štýlom učenia a firemných stretnutí. V snahe pripravit Vám čo najlepšie podmienky Vám vieme zabezpečit aj potrebný cateringový, administratívny a technický servis.

Prešov   Meno: Mgr. Matej Biroš     Tel.: 0917159791     e-mail:


Dalšie inzeráty prenajom priestorov v kategórii >> Reality >> Nebytové priestrory

Prešov Hlavná 32, prenájom priestorov
* Ponúkam do prenájmu komplet prerobené priestory v Prešove na Hlavnej ulici č. 32 ( vedľa bagetérie ) * Úžitková plocha ...


Odstúpim zabehnutý podnik v centre mesta
Odstúpim obľúbený podnik v centre Prešova. Najkrajšie pivničné priestory v meste, dlhoročná história, možnost usporiadav ...


PRENÁJOM - ATRAKTÍVNE PRIESTORY, LUKRATÍ PRENÁJOM - ATRAKTÍVNE PRIESTORY, LUKRATÍ
Toto je to, čo ste hľadali! Reprezentatívne, moderne zariadené a profesionálne vybavené priestory na prenájom za v ...  Reklamy Google:


© 2017 Webinzeraty.sk - inzercia inzeráty zdarma | RSS | Topweb, s.r.o. | Webinzeraty.sk inzercia nezodpovedá ani neručí za pravdivosť a obsah inzerátu.