Inzercia reality > RK-GRAFT ponúka 2- izb. byt Heyrovskeho

Webinzeraty.sk >> Reality >> Byt 2-izbový prenájom >> Bratislava >> ponuka >> RK-GRAFT ponúka 2- izb. byt Heyrovskeho
RK-GRAFT ponúka 2- izb. byt HeyrovskehoRK-GRAFT ponúka 2- izb. byt HeyrovskehoRK-GRAFT ponúka 2- izb. byt Heyrovskeho
  Reklamy Google:
 RK-GRAFT ponúka 2- izb. byt Heyrovskeho   550 EUR

Ponuka:   RK-GRAFT ponúka 2- izb. byt Heyrovskeho ul. - Lamač na prenájom 43 m2, 1 poschodie, výtah. Byt ma bezpečnostne dvere, plast. okna so žalúziami, pláv. podlahy, kúpeľňa so sprchovým kútom a veľký šatník, samostatne kúrenie s plynovým kotlom. Je komplet zariadený. Bytový dom je v tichej lokalite a s tichými susedmi. Možnost parkovania pred bytom. V okolí sa nachádzajú potraviny Tesco, Lidl, obchodne centra ako aj Bory Mall, dobrá dostupnost, autobusová zástavka /max 5 min. /Vhodný pre max. 2 dospelé osoby Podmienka - nefajčiari alebo zákaz fajčenia v byte. - V prípade akých koľvek otazok ma kontaktujte na čísle 0904/898 328. Cena je udaná vrátane E. 550, -€ za mesiac.

Bratislava   Meno: GRAFT     Tel.: 0903/210582     e-mail:


Dalšie inzeráty rk graft v kategórii >> Reality >> Byt 2-izbový prenájom

2-izb.  byt Herlianska ul. -Ružinov 2-izb. byt Herlianska ul. -Ružinov
RK-GRAFT ponúka 2-izb. byt Herlianska ul. -Ružinov na prenájom. 54m2, bez výtahu, balkón. Byt sa nachádza v novo zrekonš ...


RK-GRAFT ponúka 2-izb. byt Bieloruská ul
RK-GRAFT ponúka 2-izb. byt Bieloruská ul. -Podunajské Biskupice na prenájom. 53m2, posch. 5/8 s výtahom. Byt sa nachádza ...


RK-GRAFT ponúka 2-izb. byt Repašského u
RK-GRAFT ponúka 2-izb. byt Repašského ul. -Dúbravka na prenájom. 57m2, posch. 4/4 s výtahom. Byt sa nachádza v tehlovom ...  Reklamy Google:


© 2017 Webinzeraty.sk - inzercia inzeráty zdarma | RSS | Topweb, s.r.o. | Webinzeraty.sk inzercia nezodpovedá ani neručí za pravdivosť a obsah inzerátu.